08 червня 2021 року зареєстровано Наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» від 19 березня 2021 року № 163.

Структура власності є офіційним документом, що являє собою схематичне зображення структури власності юридичної особи. У такий структурі відображаються всі особи, що володіють компанією повністю або частково та/або мають вирішальний вплив на діяльність компанії.

Структура власності підписується керівником юридичної особи або уповноваженою особою та подається реєстратору у випадку реєстрації юридичної особи; реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, реєстрації припинення юридичної особи та в інших випадках, передбачених законодавством.

Нагадуємо, що структура власності також подається з метою підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціара щорічно, починаючи з наступного року з дати державної реєстрації юридичної особи.

Зі зразками складання схематичного зображення структури власності можна ознайомитись за посиланням https://mof.gov.ua/uk/samples_of_drawing_up_a_schematic_representation_of_the_ownership_structure-517