Сontra proferentem: Верховний суд підкреслив, що ризики з неясністю умови договору несе особа, яка включила ту чи іншу умову в договір. Правило Contra proferentem від лат. verba chartarum fortius accipiuntur contra proferentem – слова договору повинні тлумачитися проти того, хто їх написав. Верховний суд зазначив, що це правило застосовується не тільки в тому випадку, коли…

ДП “УКРПАТЕНТ” повідомив про те, що з 00:00 8 листопада 2022 року припиняє всі дії, пов’язані з виконанням функцій Національного органу інтелектуальної власності. Також з 8 листопада 2022 року припинено приймання сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності. Відтепер платежі потрібно робити на імʼя державної організації “Український національний офіс інтелектуальної…

Антимонопольний комітет України отримавши скаргу споживача щодо введення його в оману розпочав розгляд справи щодо «MOZZARETTA». На думку контролюючого органу реалізація продукту під назвою «MOZZARETTA» може ввести в оману споживачів, які помилково будуть вважати, що купують сир «MOZZARELLA». Додатково АМКУ звертає увагу на наступне: – Написання літер «ТТ» виконано таким чином, що візуально їх можна…

Верховний суд за результатами розгляду справи № 300/1263/22 дійшов висновку, що повістка не може оскаржуватись в судах, адже така повістка не є рішенням чи дією суб`єкта владних повноважень. Свою позицію суд мотивував тим, що повістка являється лише засобом оповіщення військовозобов`язаної особи для її прибуття на вказану дату до територіального центру комплектування, форма якої визначена Порядком…

Page 1 of 531 2 3 53