Земельне та аграрне право

Ю
ридичний супровід інвестування у будівництво житла та придбання нерухомого майна на стадії незавершеного будівництва

На сьогоднішній день забудовники пропонують своїм клієнтам безліч схем придбання нерухомості на етапі незавершеного будівництва. Однак, не всі із запропонованих варіантів є законними, надійними та безпечними для покупця.

Бажаючи придбати квартиру покупець найчастіше стикається з тим, що отримує від забудовника великі за кількістю та обсягом проекти договорів на участь у фонді фінансування будівництва або на придбання облігацій тощо. Більше того, найчастіше придбання квартири “з фундаменту” супроводжується не одним, а цілою низкою складних для розуміння договорів та угод. У такому випадку необхідно здійснити повний аналіз документів відповідно до наступних етапів:

По-перше, треба визначити схему, за якою працює конкретний забудовник того будинку, у якому ви обираєте житло. Важливо знати, що відповідно до Закону України  «Про інвестиційну діяльність» визначено наступні виключні форми інвестування та фінансування будівництва  об’єктів  житлового будівництва  з  використанням  недержавних  коштів,  залучених від фізичних та юридичних  осіб:

 • через фонди фінансування будівництва;
 • через фонди операцій з нерухомістю;
 • через інститути спільного інвестування,
 • шляхом    емісії   цільових   облігацій   підприємств.

Поряд із законодавчо встановленими вищевказаними схемами на ринку діють також інші механізми залучення коштів інвесторів для будівництва житла, зокрема:- купівлі-продаж майнових прав;- договір купівлі-продажу заставної;- попередні договори купівлі-продажу нерухомого майна,- форвардні контракти тощо.Однак, кожна із таких схем чітко не передбачена законодавством, у зв’язку з чим може бути більш ризикованою для покупця.

По-друге, треба детально проаналізувати кожний пункт договору. Договір має відповідати вашим дійсним намірам та вимогам діючого законодавства як по своєму змісту так і по своїй формі. Детальну увагу слід звертати на положення щодо строків завершення будівництва, відповідальності забудовника за порушення таких строків, на порядок отримання документів на квартиру тощо.

По-третє, необхідно підписати договори, перевіривши при цьому повноваження підписанта з боку забудовника, та ретельно перевірити, щоб у покупця залишився повний пакет документів, підписаних забудовником. Маючи на меті зробити процедуру придбання нерухомості більш зрозумілою та безпечною для своїх клієнтів, Наша компанія пропонує юридичний супровід процедури придбання нерухомого майна на стадії незавершеного будівництва. За нашої правової допомоги інвестори успішно придбали квартири у таких житлових комплексах Києва та Київської області, як “Акварелі”, “Парк Стоун”, “Софія Київська”, “Петровський квартал”, “Смарагдовий”, “О 40”, “Піонерський квартал”, “Сяйво”, “Річ Таун”, “Комфорт Таун”, “Софія”, “Щасливий” та багато інших.

Для своїх клієнтів ми пропонуємо наступні пакети послуг:

Пакет послуг “ДИСТАНЦІЙНИЙ” включає в себе:

 1. Юридичний аналіз проектів договорів, що пропонуються забудовником;
 2. Дослідження внутрішньої документації та репутації забудовника (ліцензії, документи на земельну ділянку тощо);
 3. Дистанційну консультацію засобами електронного зв’язку (телефон, скайп, вайбер, тощо) за результатами аналізу документів;
 4. Письмову консультацію, що направляється засобами електронного зв’язку.

Вартість пакету “ДИСТАНЦІЙНИЙ” – 3 000,00 грн

Пакет послуг “СТАНДАРТНИЙ” включає в себе:

 1. Юридичний аналіз проектів договорів, що пропонуються забудовником;
 2. Дослідження внутрішньої документації та репутації забудовника (ліцензії, документи на земельну ділянку тощо);
 3. Усну та письмову консультації за результатами аналізу документів з наданням юридичного висновку, скріпленого підписом керівника компанії та печаткою;
 4. Перевірка пакету документів безпосередньо перед підписанням.

Вартість пакету “СТАНДАРТНИЙ” – 5 000,00 грн.

Пакет послуг “РОЗШИРЕНИЙ” включає в себе:

 1. Юридичний аналіз проектів договорів, що пропонуються забудовником;
 2. Дослідження внутрішньої документації та репутації забудовника (ліцензії, документи на земельну ділянку тощо);
 3. Усну та письмову консультації за результатами аналізу документів з наданням юридичного висновку,скріпленого підписом керівника компанії та печаткою;
 4. Внесення правок до текстів договорів з метою захисту прав Клієнта;
 5. Проведення переговорів із забудовником з метою погодження остаточної редакції документів;
 6. Перевірка пакету документів безпосередньо перед підписанням;
 7. Присутність під час підписання документів (в тому числі, у нотаріуса).

Вартість пакету “РОЗШИРЕНИЙ” – 10 000,00 грн.

* Вартість послуг може бути змінена ТОВ «БОССОМ ГРУП» в односторонньому порядку. Конкретна ціна послуг погоджується сторонами під час укладення відповідного Договору про надання послуг.

Отримати швидку консультацію

  * - обов'язкове поле

  Новини законодавства та судової практики

  Набрали чинності зміни до Положення про узгоджені дії та Положення про концентрацію 19 серпня 2016…

  Кабінет Міністрів України прийняв рішення про ліквідацію Держслужби з інтелектуальної власності 23 серпня 2016 року…

  Національний банк спростив порядок реєстрації кредитних договорів з нерезидентами 18 серпня 2016 року вступила в…