Супровід угод з ЄБРР

Фахівці “БОССОМ ГРУП” мають досвід супроводження кредитів від Європейського банку реконструкції та розвитку. ЄБРР протягом довгих років здійснює стабільне і вигідне фінансування бізнес-проектів в Україні. Однак, дуже часто договори, отримані від ЄБРР, викликають нерозуміння і безліч питань з боку клієнтів. В цьому випадку кваліфіковані юристи команди “БОССОМ ГРУП” нададуть повне сприяння бізнесу і допоможуть убезпечити себе при залученні позики.

Катерина Спиридонова

ПАРТНЕР, АДВОКАТ, СЕРТИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР​

Діана Коломійцева

ПАРТНЕР, АДВОКАТ, СЕРТИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР

Отримати дійсно вигідний кредит можна тільки при правильному трактуванні договірних норм і повному розумінні умов позики, в зв’язку з чим наша команда не просто аналізує договори і визначає ризиковані моменти, а й разом з клієнтом бере участь в переговорних процесах і супроводжує весь шлях кредитування.

Своєчасні і чіткі юридичні інструкції допомагають прийняти правильні управлінські рішення і не підвести компанію під штрафні санкції. Крім того, договори позики від ЄБРР супроводжуються різними забезпечувальними договорами, а також специфічними вимогами до корпоративної структурі позичальника, в зв’язку з чим також потрібен комплексний і всебічний юридичний супровід проекту.

Супровід угод з ЄБРР включає:

  • Детальне вивчення схеми кредитування і забезпечення зобов’язань
  • Вивчення проектів договорів (кредитних і заставних)
  • Переговори з ЄБРР з метою узгодження остаточних умов угоди
  • Покроковий алгоритм дій виконання договору («дорожня карта»)
  • Підготовка необхідних ЄБРР документів (протоколи, листи та інше)
  • Документальний супровід угоди після отримання кредиту
Ціни на послуги визначаються в індивідуальному порядку.

Ми організуємо зустріч з огляду на ваш графік і місце розташування, щоб вже перша зустріч була максимально корисна, інформативна та продуктивна.

Домовитися про зустріч

Залиште email або телефон,
щоб домовитися про зустріч

Ми забезпечуємо повну конфіденційність ваших даних. Email/телефон не будуть збережені та/або використані в будь-яких інших цілях, крім контакту за заявкою.