Командою BOSSOM GROUP були представлені та захищені інтереси клієнта у відносинах з органами Державної податкової служби України.

Працівниками ГУ ДФС було проведено камеральну перевірку своєчасності реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, в результаті якої було виявлено порушення встановлених законом строків реєстрації податкових накладних та застосовано штраф.

Проте, Клієнтом не було своєчасно зареєстровано податкові накладні через те, що ухвалою слідчого судді було накладено арешт на суми ліміту ПДВ в системі електронного адміністрування. В подальшому, арешт було скасовано в судовому порядку.

В результаті розгляду скарги Державна податкова служба України повністю погодилась з доводами, викладеними у скарзі, та встановила, що визначальною кваліфікуючою ознакою  податкового правопорушення є саме протиправність поведінки (бездіяльності) платника податків, у той час як через безпідставний арешт платник податків не міг здійснити реєстрацію податкових накладних з незалежних від нього причин.