Одеським окружним адміністративним судом задоволено позов, поданий командою Bossom Group в інтересах клієнта, з вимогою визнати протиправною відмову в реєстрації податкових накладних та зобов’язати зареєструвати накладні.

Суд погодився з доводами адвокатів та зазначив, що контролюючим органом під час оформлення Рішень про відмову в реєстрації податкових накладних не було для конкретизації та чіткості здійснено підкреслення документів, які не були надані позивачем.

Також суд наголосив, що відсутність у квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної зазначення конкретного критерію ризиковості здійснення операцій, про які йдеться у пункті 1 додатку 3 до Порядку №1165, із розрахованим показником за відповідним критерієм, якому відповідає платник податку, свідчить про необґрунтованість віднесення господарської операції до відповідного критерію, що визначений пунктом 1 Критеріїв ризиковості господарських операцій.

Повно та всебічно дослідивши обставини справи суд дійшов висновку про аргументованість вимог позивача та задовольнив адміністративний позов у повному обсязі.